سوالات متداولی که قبل یا بعد از خرید امکان دارد برای شما به وجود آید.

هزینه ارسال سفارش‌ها به چه صورت می باشد؟

هزینه ارسال با توجه به جمع مبلغ کل سفارش و نوع ارسال و محل دریافت محصول در تهران و سایر شهرستانها مندرج در صفحه شرایط ارسال سفارشات متغییر می باشد.


زمان تقریبی ارسال محصول به مشتری چقدر است ؟

     زمان تقریبی ارسال سفارشات در روزهای عادی در تهران طی 3 ساعت ارسال میشود و برای سایر استانهای کشور با توجه به بعد مسافت حداقل 48 ساعت تحویل مشتری می گردد.


آیا کالای سفارش داده شده را می‌توان با مراجعه حضوری به فروشگاه دارکوب ابزار تحویل گرفت؟

هدف دارکوب ابزار انجام خدمت در اسرع وقت و با بهترین کیفیت می باشد چنانچه بنا به خواسته مشتری اقدام به دریافت حضوری محصول کند مانعی وجود ندارد.


آیا می‌توان حساب کاربری خود را ویرایش و اصلاح کرد؟

     بله، شما مشتری عزیز می‌توانید ایمیل و اطلاعات ورود در حساب کاربری خود را تغییر دهید، برای این کار باید با وارد کردن اطلاعات ورود به حساب، وارد حساب کاربری خود شده و در قسمت مربوطه اقدام به ویرایش حساب کاربری خود نمایید.


آیا می‌توان کلیه سوابق سفارشات قبلی و جاری را مشاهده نمود؟

بله، برای رویت کلیه سوابق سفارشات خود می‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و گزینه سفارشات را انتخاب نموده تا سوابق سفارشات شما نمایش داده شود.


آیا برای ثبت سفارش محدودیت زمانی وجود دارد؟

خیر، در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته کلیه سفارشات شما مشتری عزیز قابل ثبت می‌باشد و هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد.


چگونه می‌توان از وضعیت سفارش‌ها با خبر شد؟

   دارکوب ابزار با استفاده از تماس تلفنی، پیامک وایمیل تمامی مراحل پردازش و ارسال محصول را به شما اطلاع می‌دهد، همچنین می‌توانید با وارد شدن به حساب کاربری خود و ورود به بخش سفارش‌ها از وضعیت سفارش خود باخبر شوید.


آیا محدودیتی در تعداد سفارشات برای مشتری وجود دارد؟

     خیر، شما می‌توانید هر تعداد از هر محصول که نیاز دارید را ثبت سفارش کنید و در صورت عدم موجودی آن محصول ، کارشناسان فروش دارکوب ابزار وظیفه دارد طی تماس تلفنی مراتب جهت هماهنگی‌های لازم برای تامین محصول در اسرع وقت اقدام نماید.


هزینه سفارش را چگونه باید پرداخت نمود؟

    جهت اطمینان خاطر مشتریان گرامی سایت دارکوب ابزار از پروتکل امنیت (https) استفاده میکند و شما می‌توانند از طریق درگاه‌های متصل به سایت به صورت آنلاین هزینه سفارش خود را پرداخت نمایید،( لازم به ذکر است به هنگام پرداخت آنلاین از VPN یا همان فیلتر شکن استفاده نشود) و همچنین می‌توانید از طریق شماره کارت‌ و شماره حساب تعریف شده در انتهای فرآیند خرید هزینه سفارشات را پرداخت نمایید.


در صورتی که پرداخت ناموفق باشد و پول از حساب خریدار کسر شود چگونه می‌توان پیگیری کرد؟

    در برخی موارد به دلایل مختلف ممکن است دردرگاه‌های پرداخت بانک‌ اختلال ایجاد شود، اما نگران نباشید! هزینه شما تا حداکثرتا  72 ساعت به حسابتان برگشت می‌خورد، در صورت عدم بازگشت مبلغ، با بانک خود تماس حاصل فرمایید و موضوع را پیگیر شوید.


آیا خرید بصورت اقساطی امکان دارد؟

خیر، تمامی محصولات فروشگاه ابزار دارکوب بصورت نقدی با کمترین قیمت بازار می‌باشد.


آیا با پرداخت چک امکان خرید وجود دارد؟

خیر، پرداخت چک امکان‌پذیر نمی‌باشد.